Project Manager

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost WDF s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií - project manager.

Místo výkonu práce: Lazarská č.p. 13/8, Nové Město. Kontaktní oosba: pan Strnad Vojtěch, e-mail: kontakt. Hledáme nového člena týmu - projektového manažera, který se bude podílet na vývoji aplikací pro startupy za Silicon Valley a na zajímavých projektech pro klienty z UK, Norska a samozřejmě ČR. Nástup je možný ihned nebo po dohodě. Hledáme zodpovědného kolegu, se kterým se budeme rádi setkávat v práci i mimo ní a který se vyzná v online prostředí a digitální produkci, má dobré komunikační schopnosti a využije je při jednání jak s klientem, tak s kolegy v týmu. Očekáváme od tebe komunikaci v anglickém jazyce, 1 - 2 roky zkušenosti s vedením IT projektů, smysl pro řešení detailů a posouvání projektů do vítězného finále. Výhody: práci v přátelském a rozamnitém kolektivu, prostor pro odborný a kariérní růst, práci na zajímavých zahraničních projektech, práci zejména na plný úvazek s částečně pružnou pracovní dobou, home office a sickdays po zapracování a podle dohody, kvalitní kávu, občerstvení a svačiny během pracovní doby, individuální přístup, moderní kancelář v centru Prahy, týden dovolené navíc, mobil s neomezeným hlasovým tarifem a datovým tarifem 20GB a další výhody dle individuální dohody.

Společnost

WDF s.r.o.

Lokalita pracoviště

Lazarská 13, 120 00 Praha 2 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: IT manager v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.8.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti WDF s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost WDF s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému