SPECIÁLNÍ PEDAGOG

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Pedagogicko-psychologická poradna, Plzeň, Částkova 78 hledá vhodného kandidáta na pozici Speciální pedagogové - speciální pedagog.

Hledáme speciálního pedagoga pro Pedagogicko-psychologickou poradnu Klatovy. Práce zahrnuje speciální ped. diagnostiku, kontakty se školami, konzultace s pedagogy a rodiči. Požadujeme: - vzdělání v akreditovaném magisterském studijním programu oboru spec. pedagogika -empatický přístup ke klientům, avýborné komunikační dovednosti - stresovou odolnost, nekonfliktnost a pracovitost. Nabízíme kreativní práci ve stabilním pracovním prostředí, flexibilitu v časovém rozvržení práce. PP na dobu neručitou, možnost zkráceného úvazku. Platová třída 11 - 12 dle praxe Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, dovolená 8 týdnů První kontakt pouze emailem: Mgr. Martina Kozderková, kontakt,

Společnost

Pedagogicko-psychologická poradna, Plzeň, Částkova 78

Lokalita pracoviště

Voříškova 823, 339 01 Klatovy 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 140 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pedagogicko-psychologická poradna, Plzeň, Částkova 78 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pedagogicko-psychologická poradna, Plzeň, Částkova 78 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému