Konstruktéři výrobních zařízení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost C-P-S Dr. Böckmann s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - konstruktéři výrobních zařízení.

Místo výkonu práce: Sirotkova č.p. 1242 Mladá Boleslav II 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: emailem: kontakt nebo telefonicky: kontakt Náplň práce: - Vývoj a konstrukce výrobního zařízení, manipulační techniky obalového materiálu, připravků a nástrojů v systémech Catia V5/Siemens NX - Vytvoření výrobních výkresů a kusovniků - Vypracování studie proveditelnosti - Připrava a realizace projektových grémií Požadavky: - Úspěšné ukončení vzdělání v oboru strojírenství, strojírenské technologie nebo podobného směru - Nejméně 5 let odborné praxe a v ideálním případě zkušenosti v konstrukci výrobních zařízení, manipulačních systémů, kontejnerů, přípravků a nástrojů v automobilovém průmyslu - Víceleté zkušenosti s Catia V5 a taktéž zkušenosti se systémem Siemens NX - Analytické a koncepční myšlení, strukturovaný způsob práce - Dobré znalosti angličtiny - Časté služební cesty do zahraničí

Společnost

C-P-S Dr. Böckmann s.r.o.

Lokalita pracoviště

Sirotkova 1242, 293 01 Mladá Boleslav 1 (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Konstruktér v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 38 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti C-P-S Dr. Böckmann s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost C-P-S Dr. Böckmann s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému