Technolog/žka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost C.B.G.IMPEX s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici technologové, normovači - technolog/žka.

TECHNOLOG/ŽKA Nástup možný ihned. POŽADUJEME: strojní vzdělání, ideálně SŠ, praxe v oboru výhodou, výhodou základní znalost práce se systémem Solid Works, znalost práce na PC (Outlook, Excel, Word), řidičský průkaz skup. B, komunikativnost, ochota učit se novým věcem, iniciativní přístup, týmový duch NÁPLŇ PRÁCE: Kontrola výkresové dokumentace. Konzultace výkresové dokumentace s konstruktéry z hlediska technologie výroby. Tvorba efektivních technologických postupů. Příprava sledovacích karet výroby. Zajištění správných výrobních postupů pro speciální operace (např. obráběné svařované konstrukce apod.). Normování práce. Úzká spolupráce s vedoucím výroby, oddělením konstrukce a s kooperantem spolupráce na zajištění kvality výroby. Navrhování změn a opatření pro vyšší efektivitu výroby. Příprava speciálního nářadí a nástrojů, případně konstrukce pomocných výrobních přípravků. Řešení změn z výroby. Trvalé zvyšování odborných znalostí. Spolupráce na tvorbě technické části cenových nabídek (ve spolupráci s obchodním oddělením). Spolupráce na optimalizaci návazných procesů (obchodní odd., konstrukce, logistika, apod.) NABÍZÍME: Zajímavé platební ohodnocení odpovídající schopnostem. Práci v prosperující společnosti. Možnost realizace a profesního růstu. Dynamické pracovní prostředí. Velmi dobré zázemí stabilní společnosti. Zajímavé firemní benefity. PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte na e-mail: kontakt Informace na tel. čísle kontakt ov. 13.9.

Společnost

C.B.G.IMPEX s.r.o.

Lokalita pracoviště

Železničního vojska 1367, 757 01 Valašské Meziříčí 1 (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici technologové, normovači

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti C.B.G.IMPEX s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost C.B.G.IMPEX s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému