servisní technik v oboru gastro

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TOP TRADE PROFI s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v ostatních průmyslových oborech - servisní technik v oboru gastro.

Místo výkonu práce : Žitavského 502, Praha - Zbraslav Způsob prvního kontaktu : telefonicky na č. kontaktv pracovní dny - 8,00 - 16,00 hodin Kontaktní osoba : pan Martin Pospíšil Upřesňující informace :vyhláška 50, minimálně §6, zkušenost v oboru gastro a chlazení výhodou, svářečské zkoušky TIG výhodou, profesionální vystupování, zodpovědnost, pečlivost , zájem o novinky a inovace, znalost PC, znalost čtení v technické dokumentaci,vhodné i pro absolventy technického směru. Náplň práce - servis gastro zařízení, montáže kuchyňských celků, profylaktické prohlídky, školení obsluhy. Zaměstnanecké výhody : firemní vůz, mobilní telefon, profesní růst, 4 týdny dovolené

Společnost

TOP TRADE PROFI s.r.o.

Lokalita pracoviště

Žitavského 502, 156 00 Praha 516 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.8.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • vyhláška 50

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP TRADE PROFI s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TOP TRADE PROFI s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému