Vývojáři izolovaných spínaných napájecích zdrojů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ALEXANDER ELECTRIC s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektrotechnici a energetici ve výzkumu a vývoji - vývojáři izolovaných spínaných napájecích zdrojů.

Místo výkonu: Štěrboholská 1307/44,102 00 Praha 10 - Hostivař Kontakt: Lobová Taťjana, e-mail: kontakt Požadujeme: - zkušenosti s vývojem analogových schémat - vysokoškolské vzdělání v oblasti elektroniky a elektrotechniky ukončeno bakalářským titulem či vyšším - ochota a snaha komunikovat a vzdělávat se - dostačující znalost jazyku pro efektivní komunikaci s kolegy v češtině či ruštině - znalost angličtiny na úrovni dostatečné pro provedení technických rešerší (doporučená zapojení jednotlivých součástek, EMC normy atd.) a sebevzdělání pomocí online zdrojů - podílení se na různorodých projektech a vzniku vysoce technologických inovativních výrobcích od návrhu až po sériovou výrobu - profesní růst a získání unikátních zkušeností v oblasti specializovaných spínaných měničů

Lokalita pracoviště

Štěrboholská 1307, 102 00 Praha 102 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnický inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Inženýři elektrotechnici a energetici ve výzkumu a vývoji

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ALEXANDER ELECTRIC s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ALEXANDER ELECTRIC s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému