Mechanici a opraváři osobních automobilů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EQ - Expert Quality s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři osobních automobilů - mechanici a opraváři osobních automobilů.

Místo výkonu práce: okres Mladá Boleslav Prvotní kontakt: telefonicky: kontakt(út, čt 11-17 hod.), e-mail: kontakt Požadujeme: dobrý zrak, trestní bezúhonnost, pečlivost, flexibilita, znalost práce na PC, organizační schopnosti, spolehlivost, iniciativu, odpovědnost a komunikativnost. Jedna se o výměnu vadných součástek nebo dílů na nových autech (poškrabané díly interiéru, nárazníků, světel apod.). Práce ve Škoda a.s., občas pracovní cesty do autosalonu (odstranění vad z výroby). Rozhodující bude výsledek testu. Zaměstnanecké výhody: kompletní zaškolení v dané problematice, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, Benefity: stravenky.

Společnost

EQ - Expert Quality s.r.o.

Lokalita pracoviště

Mladá Boleslav, Mladá Boleslav (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Automechanik v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři osobních automobilů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

21.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EQ - Expert Quality s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EQ - Expert Quality s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému