Asistent/ka obchodního týmu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost O2 Czech Republic a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - asistent/ka obchodního týmu.

Poková Daniela, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Máte praxi z call centra nebo jinou zkušenost jako telefonista/ka a chcete se stát součástí úspěšného obchodního týmu? Přidejte se k nám a využijte Vaše komunikační a organizační schopnosti v rámci podpory našich obchodníků ve společnosti s největším integrovaným telekomunikačním operátorem na českém trhu. Hledáme aktivní, samostatnou, příjemnou osobu, která se nebojí komunikovat. Co bude Vaším úkolem: o Administrativní podpora pro obchodní zástupce ve firemním segmentu o Pomoc při domlouvání schůzek obchodním zástupcům (firmy) - nejedná se o prodej po telefonu !!! o Práce s databází stávajících zákazníků v rámci daného regionu (Praha a okolí) o Plánování a koordinace pracovních kalendářů a tras jednotlivých obchodníků o Vyhodnocení provedených telefonátů a zaznamenání do interního systému o Pravidelný reporting manažerovi týmu Co má a umí ten/ta, koho hledáme: o Kvalitní komunikační schopnosti (slovní obratnost, neostýchavost, asertivitu) o Příjemný a zároveň zřetelný hlas o Výhodou (ne podmínkou) je praxe z call centra a prodejní dovednosti o Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office - zejména Excel, internet) o Schopnost individuální práce, improvizace a rychlé reakce, organizační dovednosti Co za to: o Velmi zajímavé a motivující finanční ohodnocení skládající se z fixní části a z bonusové složky o Flexibilní pracovní doba - zázemí v kanceláři v Praze na centrále o Smlouvu na HPP na dobu určitou s možností prodloužení o Spolupráci se silnou společností - O2 Czech Republic a.s. o Zaměstnanecké benefity - 25 dnů dovolené, stravenky, zaměstnanecké slevy na služby a produkty - neomezené volání či slevy pro rodinu a kamarády, zvýhodněný internet na doma, O2 TV

Lokalita pracoviště

Za Brumlovkou 266, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti O2 Czech Republic a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost O2 Czech Republic a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému