Zástupce vedoucí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jednota spotřební družstvo v Uherském Ostrohu hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači smíšeného zboží - zástupce vedoucí.

Pracoviště: Marie Majerové č.p. 288/2, Křelov. Nástup možný ihned. Vyučení a praxe v oboru je výhodou, není však podmínkou. Nový pracovník projde zaškolením na danou funkci. Znalost práce na PC. První kontakt je možný POUZE telefonicky, emailem s přiloženým životopisem. Následně pak sjednaná osobní schůzka s paní Čadovou.

Lokalita pracoviště

Marie Majerové 288, 783 36 Křelov-Břuchotín, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači smíšeného zboží

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 400 - 14 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.8.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jednota spotřební družstvo v Uherském Ostrohu výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jednota spotřební družstvo v Uherském Ostrohu o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému