Pro firmu Čechymen hledáme nové zaměstnance na pozici : Bezpečnostní pracovník Praha

Bezpečnostní pracovník - strážný/detektiv Praha

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 80 - 100 Kč / Hodina

Ostraha a bezpečnost majetku a osob

Hledáme bezpečnostní pracovníky na ostrahu v Praze

Bezpečnostní agentura hledá do nového týmu ochranku či možno detektiv

Mzda od 80 -100 Kč čistého na hodinu !!!
Nástup možný dle dohody!

Nabízíme možnost dobrého výdělku i zajímavé práce s prvky detektivní činnosti.
Nabízíme zajímavou hodinovou sazbu i prémie za výkon.

Neváhejte a ozvěte se.

Místo výkonu práce: Praha

Náplň práce:

• zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob
• dodržování daných bezpečnostních předpisů
• spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost

Požadujeme:

• min 18 +
• Práce v obleku či v uniformě, nebo jako detektiv v civilu
• Čistý výpis rejstříku trestů
• Dílčí kvalifikace strážného výhodou - ne podmínkou
• Komunikační schopnosti
• Spolehlivost, flexibilita

Nabízíme:

• práci ve stabilní společnosti
• odpovídající platové ohodnocení
• možnost profesního i platového růstu
• mladý pracovní kolektiv
• možnost vzdělávat se: školení, kurzy, sebeobrana
• nástup možný ihned či dohodou
• nástupní mzda 80 - 100 Kč čistého na hodinu !!!

Náborové centrum:

Dostavit se můžete na pohovor na : Praha 4 - Michle, Michelská 18/12 a, Po-pá (od 8:30-15:30).
Datum a čas si dohodněte po telefonu 8-16 hod. na telefonu

Společnost

Security centrum služeb

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Praha, 10100 Praha (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Bezpečnost a ochrana majetku a osob
Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Strážný, Odborný bezpečnostní pracovník, Ochranka

Mzdové podmínky

Základní mzda: 80 - 100 Kč / Hodina

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Security centrum služeb výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Security centrum služeb o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému