psychologové

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Sociální služby města Havířova hledá vhodného kandidáta na pozici Osobní, rodinní a sociální psychologové - psychologové.

Sociální služby města Havířova - Středisko poradenství - Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy, Služby pro pěstounské rodiny přijme do hlavního pracovního poměru na plný úvazek na dobu určitou (zástup za mateřskou a následně rodičovskou dovolenou) psychologa pro práci v oblasti manželského a rodinného poradenství. Požadujeme: vzdělání VŠ v oboru jednooborová psychologie nebo magisterského programu na vysoké škole humanitního zaměření současně s absolvováním postgraduálního výcviku v metodách manželského poradenství a psychoterapie v rozsahu minimálně 400 hodin nebo obdobného dlouhodobého psychoterapeutického výcviku akreditovaného ve zdravotnictví. - zkušenosti v oblasti práce s rodinou - trestní bezúhonnost - uživatelskou znalost PC (Word, Excel, Outlook) - dobré komunikační schopnosti, flexibilitu - aktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost - schopnost pracovat v týmu Preferujeme: - znalosti, zkušenosti v oblasti poskytování sociálních služeb (Standardy kvality sociálních služeb) - orientace v oblasti sociálně-právní ochrany dětí se zaměřením na náhradní rodinnou péči Nabízíme: - práci v kolektivu odborně profilované organizace - kvalitně vybavené materiální zázemí pro výkon práce - podpora v dalším profesním růstu, zaškolení v poskytování profesionálních služeb - zaměstnání s ohodnocením odpovídajícím standardu a kvalitě odvedené práce Platové podmínky: dle Nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách, ve znění pozdějších předpisů, příloha č. 1, 12. platová třída, dle započitatelné praxe od 17 780,- Kč KONTAKT: Sociální služby města Havířova Přemyslova 1618/12 736 01 Havířov - Podlesí kontakt , kontakt Bližší informace podá Mgr. Petřeková Ivana, tel.: kontakt, p. Froncová kontakt.

Lokalita pracoviště

Přemyslova 1618, 736 01 Havířov 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 780 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Sociální služby města Havířova výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Sociální služby města Havířova o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému