Koordinátoři zahraničních projektů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost C-P-S Dr. Böckmann s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Techničtí a odborní pracovníci - koordinátoři zahraničních projektů.

Místo výkonu práce: Sirotkova č.p. 1242 Mladá Boleslav II 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: emailem: kontakt nebo telefonicky: kontakt Náplň práce: - Zodpovědné řízení automobilových projektů v oblasti struktury a zařízení (infrastruktura, stavba/výstavba a office) ƒ - Koordinace sledování termínů a nákladů jakož i provádění přejímek, kontrola kvality a dokumentace a předávání interním a externím zákazníkům ƒ - Vytváření souhrných zpráv pro managementƒ - ƒŘízení aktualizace projektových dat, kontrola změn projektových dat a sledování nutných doplnění - Samostatné plánování a provádění pravidelných jednání s relevatními pracovníky projektů pro kontrolu a řizení probíhajících projektů Požadavky: - Vysokoškolské vzdělání v oboru strojírenství, strojírenské technologie nebo podobném technicky zaměřeném směru - Zkušenosti s prací v automobilovem průmyslu v jedné z uvedených oblastí - Znalost a prakticke zkušenosti s technologiemi lisovny/ svařovny/lakovny/povrchy-montáž - Ideální jsou znalosti plánování dopravníkové techniky a layoutování - Dobré znalosti němčiny a angličtiny - Dobré znalosti systemů, přednostně u našich zákazniků ŠKODA, Audi, Volkswagen - Schopnost týmové práce a vysoké nasazení

Společnost

C-P-S Dr. Böckmann s.r.o.

Lokalita pracoviště

Sirotkova 1242, 293 01 Mladá Boleslav 1 (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technický pracovník v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Techničtí a odborní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 40 000 - 42 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti C-P-S Dr. Böckmann s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost C-P-S Dr. Böckmann s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému