DĚLNÍK/-ICE V GUMÁRENSKÉM PRŮMYSLU (opracování drobné výroby)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VERPET s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě - dělník/-ice v gumárenském průmyslu (opracování drobné výroby).

Práce v chráněné dílně - jednoduchá činnost (opracování drobných gumárenských výrobků). Zaměstnání vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné, osoby se zdravotním postižením a absolventy. Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců), poté automatické prodloužení na rok. Plný pracovní úvazek s možností zkráceného (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná o 27,5 hod. týdně). Požadavky: ochota pracovat v kolektivu, manuální zručnost (jemná motorika), dobrý zrak, vstřícnost a zodpovědnost. Zaměstnanecké výhody: vstupní lékařská prohlídka hrazená zaměstnavatelem, bonusové stravenky, příspěvek na stravné, doprava na/z pracoviště zajištěna a hrazená zaměstnavatelem, příspěvek na čištění pracovního oděvu, příspěvek na penzijní připojištění nebo benefitní kartu. Kontakt - paní Havlová Markéta, tel.: kontakt, e-mail: kontakt (zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Dobenínská 2002, Náchod v době od 08:00 hod. do 14:00 hod.

Společnost

VERPET s.r.o.

Lokalita pracoviště

Náchodská 207, 549 32 Velké Poříčí, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný dělník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 200 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.12.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VERPET s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VERPET s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému