OPERÁTOR/-KA VÝROBY - montáž elektrických zařízení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FORCE TRADE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní montážní dělníci - operátor/-ka výroby - montáž elektrických zařízení.

JEDNÁ SE O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁNÍ - zaměstnavatelem je pracovní agentura FORCE TRADE s.r.o. Místo výkonu práce: ve firmě zabývající se výrobou transformátorů, tlumivek a síťových zdrojů v Novém Městě nad Metují. Pracovní poměr na dobu určitou. Pozice je vhodná i pro absolventy. Požadavky: pracovitost, spolehlivost. Nabízené výhody: vstupní lékařská prohlídka hrazená zaměstnavatelem. Kontakt - paní Havlová Markéta, tel.: kontakt, e-mail: kontakt (zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Dobenínská 2002, Náchod v době od 08:00 hod. do 14:00 hod.

Společnost

FORCE TRADE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nové Město nad Metují, Nové Město nad Metují, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný dělník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní montážní dělníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 95 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.11.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FORCE TRADE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FORCE TRADE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému