Provozní elektrikář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MAHLE Behr Ostrava s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři - provozní elektrikář.

z.: 23.5.2017, a.: 18.9.2017. Požadujeme: - Vyučení v oboru slaboproud/silnoproud - MS Office, SW používaný pro odd. údržby - Platné osvědčení o odborné způsobilosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - Základní znalost pneumatických prvků, obvodů a schémat. - Znalosti v oblasti senzoriky. (indukční, kapacitní, optické senzory atd.) - Orientace v elektrických schématech. - Diagnostika poruch PLC systémů, editace a modifikace PLC programů SIEMENS (Mitsubishi,Omron) výhodou. - Diagnostika elektrických poruch pomocí vyhodnocení stavu I/O na PLC výhodou. - Zálohování a nahrávání PLC programů po změnách a v předepsaných intervalech výhodou. - Znalost frekvenčních měničů Siemens, Mitsubishi výhodou. - 2 roky praxe v oboru - výrobní závod. Náplň práce: - Spolupráce při zavedení nových technologií na montážních linkách - Údržba montážních linek a zodpovědnost za jejich technický stav - Údržba a obsluha výrobního zařízení závodu - Běžná údržba všech elektrických zařízení, preventivní a proaktivní údržba výrobního zařízení - 12.hod směnný provoz - krátký, dlouhý týden Nabízíme: závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, osobní rozvoj, podíl na hospodářském výsledku společnosti. Info. na e-mail: kontakt, po tel. domluvě na kontakt.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 368, 742 51 Mošnov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrikář v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Stavební a provozní elektrikáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 26 127 - 29 103 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • vyhláška 50

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MAHLE Behr Ostrava s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MAHLE Behr Ostrava s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému