Společnost Decodoma provozuje internetový obchod s trendy, životním stylem a doplňky do domácnosti. Máme originální nápady na dárky pro každou příležitost a také kamenné obchody s napínacími potahy italské a španělské výroby.

Asistentka product managera

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 18 000 - 20 000 Kč / Měsíc

- vytváření objednávek na zboží u tuzemských a zahraničních dodavatelů dle požadavků product managera - zpracovávání podkladů pro přidávání nových produktů na eshop

Náplň práce:

- vytváření objednávek na zboží u tuzemských  a zahraničních dodavatelů dle požadavků product managera

- zpracovávání podkladů pro přidávání nových produktů na eshop

- kontrola faktur a dokumentů pro proclení

- navádění dat do informačního systému

- korespondence, administrativa v AJ

- reporting - Excel

Zodpovědnost za:

- naskladnění zboží v daných termínech a kvalitě

- udržování stavu zásob dle požadavků product managera

- správnost a úplnost informací v interním systému

Požadujeme:

- VŠ / SŠ zakončené maturitní zkouškou

- velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office)

- aktivní přístup, ochota učit se

- samostatnost při řešení zadaných úkolů

- Aj slovem i písmem

- pečlivost, důslednost, zodpovědnost

- organizační schopnosti, loajalitu

- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

- rozmanitou a zodpovědnou práci s využitím AJ

- motivující finanční ohodnocení

- ostatní výhody dle standardu společnosti

Společnost

Mgr. Petr Kmošek

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2010
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Královéhradecký kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Personální agentury
Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Asistent, asistentka, Administrativní pracovník, Asistent prodejního týmu, Specialista obchodní administrativy

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • Anglický jazyk - pokročilý

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Petr Kmošek výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Petr Kmošek o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému