ELECTRONICS HARDWARE DESIGN ENGINEER

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ricardo Prague s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji - electronics hardware design engineer.

Místo výkonu práce: Thámova 11 - 13, 186 00, Praha 8 Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu kontakt Kontaktní osoba: paní Marcela Martínková UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Náplň práce: Jako součást mezinárodního týmu budete spolupracovat na řadě projektů v oblasti automobilového průmyslu zahrnujících motory, převodovky a vývoj hybridních vozidel. -Detailní design elektrického obvodu -Podpora PCB nákresů -Vytvoření produktu a specifikace testování -Spolupráce se strojními inženýry -Podpora prototypové a objemové výroby -Testování Požadujeme: -Vysokoškolské vzdělání v oblasti elektro -Praxe v obdobné pozici, výhodou jsou zkušenosti v automobilovém průmyslu -Silné matematické nadání -Minimálně komunikativní znalost Angličtiny (denní kontakt s rodilými mluvčími) Výhodou jsou: -Znalosti design elektronických obvodů -Zkušenosti elektronickou výrobou a testováním -Orientace v oblasti pevnostních analýz -Předchozí zkušenosti v navrhování produktů využívajících 8/16/32 bit mikrokontrolery -Základní znalost požadavků na elektronické svazky ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na důchodové a životní pojištění, jazykové kurzy atd.

Společnost

Ricardo Prague s.r.o.

Lokalita pracoviště

Thámova 289, 186 00 Praha 86 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektronik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji

Mzdové podmínky

Základní mzda: 45 000 - 60 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

31.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ricardo Prague s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ricardo Prague s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému