Speciální pedagog/pedagožka - etoped/etopedka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Chrudim, Čáslavská 624 hledá vhodného kandidáta na pozici Speciální pedagogové - speciální pedagog/pedagožka - etoped/etopedka.

Pracoviště: Přestavlky. Pracovní náplň: speciální pedagog/pedagožka - etoped/etopedka dětského domova se školou. Požadavky: vzdělání v oboru speciální pedagogika nebo alespoň zahájené studium, praxe v oboru a psychoterapeutický výcvik vítán, zájem o práci s ohroženými dětmi ve věku 6-18 let. Nabízíme: platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů + zvláštní příplatek, možnost částečného financování psychoterapeutického výcviku. Kontakt: telefonicky nebo e-mailem.

Společnost

Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Chrudim, Čáslavská 624

Lokalita pracoviště

Přestavlky 2, 538 62 Hrochův Týnec, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 27 820 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Chrudim, Čáslavská 624 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Chrudim, Čáslavská 624 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému