Zdravotní sestra s platnou registrací k práci bez odborného dohledu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domovy sociálních služeb Kadaň a Mašťov, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní všeobecné sestry se specializací - zdravotní sestra s platnou registrací k práci bez odborného dohledu.

Dostavte se k osobnímu jednání od Po - Pá v době od 6,00 - 14,30h. (životopis s sebou) nebo v případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: kontakt nebo volat na tel.č.: kontaktnebo kontaktod Po - Pá v době od 6,00 - 14,30h a domluvit pohovor Místo výkonu práce - Domov pro seniory a Domov pro osoby se zdravotním postižením, Sídliště č.p. 232, 431 56 Mašťov Náplň práce - péče o seniory a osoby se zdravotním postižením

Společnost

Domovy sociálních služeb Kadaň a Mašťov, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Sídliště 232, 431 56 Mašťov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní všeobecné sestry se specializací

Mzdové podmínky

Základní mzda: 21 190 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

1.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domovy sociálních služeb Kadaň a Mašťov, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domovy sociálních služeb Kadaň a Mašťov, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému