Obchodní referenti v Praze

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Clever People Praha s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - obchodní referenti v praze.

Místo výkonu práce: Rybná č.p. 716/24, Staré Město. Kontaktní osoba: paní Hrbková Jarmila Ing., e-mail: kontakt. Pracovní poměr nejprve na dobu určitou, po roce na dobu neurčitou. Hledáme ambiciózní kolegy a kolegyně, kteří si chtějí vydělávat velké peníze, rozvinout své obchodní dovednosti a vědí, že práce v obchodu není jen osmihodinová směna. Požadujeme: - ukončená SŠ - velmi dobré vyjadřovací schopnosti - profesionální vystupování - praxe vítána - ŘP sk. B Nabízíme: - zajímavou práci, která Vás bude nejen bavit - přátelský kolektiv - prostor pro vlastní realizaci a iniciativu - nadstandartní ohodnocení. V případě zájmu zasílejte své CV na email kontakt.

Společnost

Clever People Praha s.r.o.

Lokalita pracoviště

Rybná 716, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.9.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Clever People Praha s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Clever People Praha s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému