Montážní dělník-ice, brigádník-ice

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 100 - 120 Kč / Hodina

Práce ve výrobě, 120 Kč/hod

Pro výrobní společnost sídlící v Českém Krumlově aktuálně hledáme brigádníky i stálé zaměstnance na pozici operátor výroby.

Vaše náplň práce:
- různé montážní práce, při výrobě transformátorů
- navíjení cívek
- obsluha elektrických strojů
- práce vhodná pro muže, ženy i brigádníky přes léto
Požadujeme:
- ZŠ, vyučení v technickém oboru výhodou, ne podmínkou
- dobrý zdravotní stav
- zručnost, pečlivost, samostatnost
- bydliště na Českokrumlovsku výhodou,příspěvek na ubytování 3000 Kč/měsíc, pro ubytované v ubytovnách
Nabízíme:
- nástupní mzda 100 Kč/hod, po zkušební době navýšení na 120 Kč/hod
-příplatky-státní svátek 100%, sobota 10%, neděle 20%, přesčas 30%, práce v noci +16 Kč,práce na odpolední směně +12 Kč
- stabilní práce na dobu neurčitou
- klidné a čisté pracovní prostředí
- třísměnný provoz (5:30 - 13:30; 13:30 - 21:30; 21:30 - 5:30)

-DPČ- ranní a odpolední směna
- dotované firemní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené
- pololetní odměny, každoroční valorizace mezd, odměny za mimořádný výkon
- peněžní poukázky, věrnostní bonusy, odměny při významných životních událostech
- vánoční balíček, odměny za doporučení nových zaměstnanců
- možnosti firemního vzdělávání, rozvoje znalostí a dovedností
- možnosti profesního růstu
- možnosti využívání různých slev
- místo výkonu práce Český Krumlov
- nástup možný kdykoliv dle dohody

Společnost

Bohemia Works a.s.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 51-100 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Jihočeský kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Výrobní sektor
Profese: Montážní dělník v oboru Výroba

Mzdové podmínky

Základní mzda: 100 - 120 Kč / Hodina

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Třísměnný provoz

Datum nástupu

06 / 2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • důslednost - absolvent / začátečník
  • samostatnost - absolvent / začátečník
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bohemia Works a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bohemia Works a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému