Component Engineer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Honeywell, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji - component engineer.

První kontakt e-mailem Popis práce: Analýza stávajících elektronických produktů a návrh úprav za účelem zefektivnění nákladůči zvýšení kvality Identifikace a návrh možností zlepšení stávajících návrhů desek plošných spojů, použitých komponentů, výrobních technologií Vyhodnocování alternativních dodavatelů a komponentů, oveření parametrů, testování Tvorba aktualizované technické dokumentace, průběžná aktualizace databáze využívaných komponentů Komunikace s externími dodavateli, aktivní vyhledávání nových komponentů a technologií u nových dodavatelů Úzká spolupráce s designerskými týmy (Electro vývoj, projektový vedoucí, výroba) Koordinace svěřených projektů od počáteční inicializace až do zavedení do výroby Požadavky: VŠ Elektro Profesionální znalost nástrojů CAD, UL/CSA/CE standardů, statistických metod a nástrojů, MS Ofifce Zkušenosti v oblasti komponent engineeringu, s návrhem Hardware a testování PCB Znalost elektronických komponentů, jejic parametů specifikací, znalost elektrických obvodů, znalost kvalifikačního testování Orientace v nových technologiích, zájem o novinky v oboru, zájem a ochota učit se novým věcem Schopnost efektivní komunikace, týmový duch a pozitivní přístup Pokročilá znalost AJ Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Lokalita pracoviště

Tuřanka 1387, 627 00 Brno 27, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojní inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Honeywell, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Honeywell, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému