Vývojový pracovník HW

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost UNIS, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji - vývojový pracovník hw.

První kontakt e-mailem Požadavky: Ukončené VŠ studium oboru elektro (automatizace, sdělovací technika, radioelektronika, …) Praxi na pozici vývojáře elektro minimálně 3 roky Znalost problematiky návrhu analogových i digitálních obvodů Znalost embedded systémů Znalost řízení životního cyklu HW Znalost angličtiny a dobrá znalost oborové technické angličtiny Výhodou: Zkušenost s vedením týmu HW vývojářů Zkušenost s vedením HW projektů v oblasti letectví Zkušenost s certifikací dle DO-254 vítána Zkušenost s vývojem dle metodik ARP4754A Redundantní techniky a metody pro návrhy Safety Critical Systems Nabízíme: Odpovídající platové ohodnocení, firemní stravování, 5 týdnů dovolené souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Společnost

UNIS, a.s.

Lokalita pracoviště

Jundrovská 1035, 624 00 Brno 24, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektronik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti UNIS, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost UNIS, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému