skladový dělník, balení zboží, montáže

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LN servis s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci ostatních výrobků - skladový dělník, balení zboží, montáže.

místo výkonu práce.Louny, Postoloprtská 2953 Nabízená pozice skladového dělníka a montážníka je pro vyučené, manuálně zručné zaměstnance. Vyučené nejlépe v oboru zedník, popřípadě zámečník a podobně. Zpočátku se nový zaměstnanec seznámí s výrobním systémem v provozu, balí zboží /větší balíky, obsahující parapety-vhodné pro fyzicky zdatné/. Později se zaučí při práci na pile na plast, dřevo a plech. Po té jej lze přiřadit do pracovní skupiny montáží /montování parapetů na stavbách, a podobně /. Možnost zaučení v sestavování kování pro "oknaře". Práce v malém koletivu. V případě osvědčení, lze pracovní smlouvu prodloužit a později uzavřít smlouvu na dobu neurčitou. Uvedená hrubá mzda je nástupní, v případě dobrých výsledků je pracovní hodnocení navýšeno odměnami. kontakt: kontakt

Společnost

LN servis s. r. o.

Lokalita pracoviště

Postoloprtská 2953, 440 01 Louny 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci ostatních výrobků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LN servis s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LN servis s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému