Operátor/ka cestovní kanceláře - rezervace, produkce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Geovita, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci cestovního ruchu (kromě průvodců) - operátor/ka cestovní kanceláře - rezervace, produkce.

Místo výkonu práce: tř. Svobody 20, Olomouc. Praxe není podmínkou. Zajímavé pro absolventy VŠ, SŠ oboru cestovní ruch, turismus, rekreologie nebo hotelnictví. Hlavní je chuť tvořit nové produkty a služby, jazykové znalosti (angličtina podmínkou), empatie a týmový duch. Řidičské oprávnění a praxe v řízení a chuť cestovat výhodou. Pozice je vhodná i pro OZP a OZZ. Zaměstnanecké výhody: Stravenky, prémie za výsledky. Pracovní doba (od - do): 8.30 - 17:30 hod. Zašlete nám Váš životopis (CV) a informace zda máte již nějaké zkušenosti. Kontakt je možný POUZE mailem nebo telefonicky od 14.00 - 19.00 hod.

Společnost

Geovita, s.r.o.

Lokalita pracoviště

tř. Svobody 639, 779 00 Olomouc 9, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.9.2017

Požadavky

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Geovita, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Geovita, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému