Asistent vedoucího kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PLASTON CR, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (ISO) - asistent vedoucího kvality.

Místo výkonu práce: Plaston CR, s.r.o., Královská 1972, Šluknov Kvalifikační požadavky: SŠ s maturitou, Praxe ve výrobním podniku minimálně 1 rok - podmínkou, Dobrá znalost MS Office (excel, word), Velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem - úroveň B1-B2 (komunikace s mateřskou společností), Řidičský průkaz skupiny B. Předpoklady uchazeče: Komunikativnost, Samostatnost, Důslednost, Časová flexibilita, Pracovní náplň: Vedení interního systému dokumentace, Zastupování vedoucího oddělení kvality, Vedení nových projektů, 1-směnný provoz. Další informace: Přihlášky k výběrovému řízení včetně profesního životopisu a dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte na personální oddělení k rukám paní Ing. Zuzaně Dinhové. Jiné výhody: sportovní klub, společenské akce, jazykové vzdělávání, příspěvky na PP či ŽP,… Kontakt: e-mailem, telefonicky

Společnost

PLASTON CR, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Královská 1972, 407 77 Šluknov (Ústecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.9.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PLASTON CR, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PLASTON CR, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému