CAD konstruktér/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EUROFORM Group s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - cad konstruktér/ka.

Pracoviště: Velká nad Veličkou 990. Požadavky: USO/SŠ technického směru. Dobrá orientace v technické a výkresové dokumentaci. Znalost práce s CAD systémy. Analytické a organizační schopnosti. Schopnost řešit zadané úkoly samostatně i v týmu. Anglický jazyk není podmínkou, ale výhodou. Náplň práce: konstrukce výkresů pomocí příslušných CAD programů. Příprava a zpracování zakázek na základě požadavků zákazníka. Cenění zakázek. Úzká spolupráce s výrobním týmem. Komunikace se zákazníkem. Zajištění obědů přímo na pracovišti. Kontakt na tel. kontakt, na mail: kontakt, osobně.

Společnost

EUROFORM Group s.r.o.

Lokalita pracoviště

Velká nad Veličkou 990, 696 74 Velká nad Veličkou (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Konstruktér v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EUROFORM Group s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EUROFORM Group s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému