Seřizovač

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Parker Hannifin Industrial s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - seřizovač.

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: kontakt nebo volat na tel.č.: kontakta domluvit pohovor Místo výkonu práce - Parker Hannifin Industrial s.r.o., Na Moráni č.p. 5480, 430 01 Chomutov 1 Seřizování a obsluha strojních zařízení, výměna nástrojů a příprava komponentů pro výrobu. Výhodou : praxe ve výrobním podniku, manuální zručnost Nabízíme - příspěvek na stravování, bonus z přivedení nového zaměstnance do výše 12 tisíc Kč, wellness program, star win award, program modré volání (O2), po zkušební době - příspěvek na dopravu, Parker styl program - unišeky, RONA - systém odměňování, po odpracovaném roce - příspěvek na penzijní připojištění, po odpracovaných letech - dovolená navíc, pracovní a životní jubilea. Měsíční mzda 20 000,- Kč + až 15 % bonus

Lokalita pracoviště

Na Moráni 5480, 430 01 Chomutov 1 (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

10.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Parker Hannifin Industrial s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Parker Hannifin Industrial s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému