Specialista PPC kampaní

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BRASTY GROUP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti propagace a reklamy - specialista ppc kampaní.

Pracoviště: Velkomoravská č.p. 479/19, Olomouc. Okamžitý nástup. Hledáme nového kolegu či kolegyni do týmu online reklamy. Náplní tvé práce bude správa a optimalizace digitálních kampaní (PPC, RTB, atp.), rozvíjení projektů v jednotlivých zemích ve spolupráci s obchodním oddělením a kolegy z jiných oborů - SEO, Webová analytika, UX a další. Náplň práce: - vytváření a vedení online reklamních kampaní v PPC a RTB systémech (Adwords, Sklik, AdForm, iBillboard a další) - správa a optimalizace českých i zahraničních PPC účtů se statisícovými rozpočty - vytváření obsahu pro potřeby PPC a RTB kampaní - vytváření odhadů provozu reklamních kampaní - analýza výsledků kampaní a příprava reportů - podílení se na rozvoji znalostí v oddělení online reklamy Požadavky: - znalost rozhraní Google Adwords, Sklik a Google Analytics - zkušenosti v oblasti display reklamy, remarketingu, shopping kampaní - prokazatelnou vášeň pro PPC a marketing obecně - kreativní myšlení, umění oslovit cílové publikum - výkonnostní přístup k PPC kampaním - schopnost jasně reportovat výsledky PPC kampaní - schopnost se velmi rychle učit - analytické myšlení - zkušenosti se SEO drobnou výhodou - umění zodpovědné samostatné i týmové práce - schopnost vstřebávat nové poznatky a rozvíjet průběžně své odborné znalosti. - výhodou je orientace v problematice RTB a Programmatic Nabízíme: - HPP na dobu neurčitou - práci kousek od centra Olomouce - nové kolegy - profesionály z oboru - pružnou pracovní dobu - možnost dlouhodobého vzdělávání - školení v oblasti PPC reklamy - nadprůměrný plat s bonusem podle dosažených výsledků v kampaních - zaměstnanecké benefity: kávovar, příspěvek na stravování obědy, kurzy angličtiny, slevy na náš sortiment, účast na školeních a workshopech První kontakt POUZE mailem.

Společnost

BRASTY GROUP s.r.o.

Lokalita pracoviště

Velkomoravská 479, 779 00 Olomouc 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti propagace a reklamy

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BRASTY GROUP s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BRASTY GROUP s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému