Lesní dělník - zahradník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ludmila Topolánková hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci v zahradnictví - lesní dělník - zahradník.

Náplň práce: realizace zakázek v sekci péče o zeleň, sadových a terénních úpravách, založení travnatých ploch a záhonů, výsadba dřevin, kosení travnatých ploch, k této činnosti používáme profesionální techniku a ostatní drobné nářadí a nástroje. Kácení stromů a výřez náletových dřevin, práce motorovou pilou a křovinořezem. Drobné stavební práce. Práce venku po celý rok Požadujeme: min. vyučení, vyučení v oboru výhodou, oprávnění pro práci s motorovou pilou a křovinořezem je výhodou, ale není nutné, možnost zaučení. Řidičský průkaz skupiny B, BE, časovou flexibilitu, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům, chuť se učit novým věcem. Praxe v oboru vítána. Nabízíme: možnost prodloužení pracovního poměru Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Ludmila Topolánková: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: kontakt; - telefonicky (pondělí - pátek od 07,00 do 17,00hod.) na čísle kontakt

Společnost

Ludmila Topolánková

Lokalita pracoviště

Milenov 8, 753 61 Hranice 4 (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
  • C+E - nákladní automobily s přívěsem
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ludmila Topolánková výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ludmila Topolánková o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému