Jsme česká agentura, působící především ve Východních Čechách. Hledáme lidem práci a firmám zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. Detailně známe zdejší trh práce, což nám umožňuje efektivně a rychle reagovat. Jistě oceníte profesionální a individuální přístup našeho týmu personalistů, kteří nabízí i poradenskou činnost při hledání a výběru práce.

Provozní elektrikář

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 35 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Na pracoviště do Červeného Kostelce sháníme pracovitého a spolehlivého zaměstnance na pozici provozního elektrikáře.

Náplň Vaší práce bude:

zjištění a oprava poruch strojů

montáže, seřizování a opravy výrobních elektro zařízení,

Budeme od Vás požadovat:

SŠ vzdělání obor elektro

platné přezkoušení z vyhl. 50 - § 6 podmínkou

nutnost orientovat se ve výkresové dokumentaci

znalost programování řídicích systémů Siemens a nastavování frekvenčních měničů výhodou

zkušenosti z výrobní společnosti pro Vás budou výhodou

flexibilitu, samostatnost

AJ není podmínkou ale výhodou

ochotu pracovat v nepřetržitém dvanáctihodinovém režimu

Co Vám můžeme nabídnout:

práci na HPP ve stabilní společnosti

měsíční výdělek po zapracování až 35 000 Kč

firemní benefity

Zaujala Vás tato pozice? Neváhejte nás kontaktovat.

Společnost

FORCE TRADE s.r.o.

Společnost se zahraniční účastí
Rok založení společnosti: 2013
Velikost společnosti: 101-500 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Dobenínská 2002, 54701 Náchod (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Personální agentury
Profese: Elektrikář v oboru Technika a elektrotechnika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FORCE TRADE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FORCE TRADE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému