Obchodní zástupce specialista v oblasti prodeje technických produktů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Gates Hydraulics s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) - obchodní zástupce specialista v oblasti prodeje technických produktů.

Náplň práce: •Spoluvytváří, realizuje a rozvíjí obchodně-prodejní aktivity v oblasti hydraulických a hnacích systémů trhu CZ a SK, s možnosti dalšího karierního rozvoje. •Aktivně vyhledává nové průmyslové zákazníky •Udržuje a prohlubuje obchodní vztahy se stávajícími klíčovými zákazníky – obchodními distribučními partnery a prvovýrobci •Poskytuje zákazníkům potřebné technické a obchodní informace v oblasti produktů Gates •Monitoruje a analyzuje trh, vývojové trendy a odbytové příležitosti v daném segmentu •Účastní se tvorby a implementace marketinkových aktivit a programů •Komunikuje s ostatními odděleními v rámci společnosti •Tvoří prezentace a nabídky pro zákazníky •Analyzuje prodejní data, vytváří reporty dle požadavků nadřízených •Zodpovídá za dosažení cílů prodeje v dané oblasti Požadujeme: •VŠ vzdělání technického směru (strojní, příp. elektrotechnické) •Min. 2 roky praxe na obchodní nebo marketingové pozici v průmyslu •Ochota cestovat v rámci Evropy, zejména CZ a SK •Velmi dobrá komunikativní znalost AJ (min. B2) včetně technické oblasti •Znalost práce na PC (MS Office) •Schopnost budovat vztahy s klienty •Proaktivní cílevědomá osobnost s obchodním duchem •Příjemné vystupování a výborné komunikační a vyjednávací dovednosti •ŘP sk. B, aktivní řidič

Lokalita pracoviště

Dětmarovická 409, 733 01 Karviná 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 40 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.11.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Gates Hydraulics s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Gates Hydraulics s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému