SMĚNNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Imperial Karlovy Vary a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením - směnná zdravotní sestra.

Kontakt: telefonicky kontakt, e-mailem kontakt Imperial Karlovy Vary a. s., české lázně, hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici SMĚNNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA POŽADUJEME: * uznání způsobilosti dle zákona 96/2004 Sb., * znalost RJ, další cizí jazyk výhodou, * příjemné vystupování, spolehlivost, empatie. NABÍZÍME: * práci v klidném prostředí lázní * placené zdravotní volno "Sick days", * celodenní personální strava za 30,- Kč, * další profesní vzdělávání, * přátelský a stabilní kolektiv, * příjemné a moderní pracovní prostředí, * další zaměstnanecké benefity, * možnost ubytování. PRACOVNÍ NÁPLŇ: * podílí se dle ordinace lékaře na poskytování preventivní, léčebné, neodkladné a rehabilitační péče * zajišťování činností spojených s příjmem, kontrolou a propuštěním pacienta * zajišťování distribuce a souvisejících činností s oběhem léčiv Pracovní doba: 7. 00 - 19.00 , 19.00 - 7.00 hod. Místo výkonu práce: Spa Resort Sanssouci KONTAKT: telefonicky kontakt, či emailem kontakt, osobně

Lokalita pracoviště

U Imperiálu 7, 360 01 Karlovy Vary 1 (Karlovarský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Všeobecné sestry s osvědčením

Mzdové podmínky

Základní mzda: 24 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

20.1.2018

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Imperial Karlovy Vary a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Imperial Karlovy Vary a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému