stavební dělník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SWIETELSKY stavební s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Dělníci v oblasti výstavby budov - stavební dělník.

místo výkonu práce: Postoloprtská 2956 Louny Pro firmu zabývající se silničním a inženýrským stavebnictvím v provozovně Louny hledáme stavební dělníky. Požadujeme: vzdělání základní či střední s vyučením, praxe v oboru velkou výhodou, časová flexibilita a samostatnost, zájem o další vzdělávání. Místo výkonu práce v Ústeckém kraji. Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu 1 roku s možností prodloužení. Nabízíme: nástupní plat dle praxe v oboru (80 - 90 Kč/hod), měsíční prémie až 30%, diety, roční prémie, po zkušební době možnost firemních benefitů (životní pojištění, zvýhodněné telefonní tarify pro soukromé účely). Zájemci volejte na tel. Č. kontaktnebo posílejte strukturovaný životopis na adresu kontakt. Bližší info na kontakt.

Lokalita pracoviště

Postoloprtská 2953, 440 01 Louny 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební dělník v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Dělníci v oblasti výstavby budov

Mzdové podmínky

Základní mzda: 80 - 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SWIETELSKY stavební s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SWIETELSKY stavební s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému