Dělník ve výrobě hrubé keramiky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KVARTEX spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků ze skla a keramiky - dělník ve výrobě hrubé keramiky.

Pozice: dělník/ce ve výrobě hrubé karamiky Požadavky: Manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost. Jedná se o manuální výrobu exotermických nástavců pro slévárny. Po zapracování a zkušební době nabízíme náborový příspěvek 20.000,-Kč. Nástup možný ihned. Mzda: 13 400,- až 22 000,- Kč Kontakt: Růžičková Ivana, tel.: kontakt(7,00 - 14,00 hod.), e-mail: kontakt Místo výkonu práce:KVARTEX spol. s r.o. provozovna ROSOVICE, Rosovice č.p. 105

Společnost

KVARTEX spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Rosovice 105, 262 11 Rosovice (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 400 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KVARTEX spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KVARTEX spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému