Contract Manager - Branch Plzeň

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SECURITAS ČR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci vnitřní bezpečnosti a ochrany organizací a detektivních agentur - contract manager - branch plzeň.

Náplň práce: - řízení chodu ostrahy na přidělených zakázkách v Plzeňském kraji (oblast Tachovska) - organizační činnost skupiny bezpečnostních pracovníků za účelem dosažení cílů a firemní strategie - řízení a vedení týmu pracovníků, jejich hodnocení, jejich rozvoj, motivace, zajištění zastupitelnosti - šetření bezpečnostních incidentů - komunikace s klientem - identifikace a řízení úzkých míst v procesech plánování vedoucí ke splnění poskytovaných služeb - příprava podkladů pro mzdy a fakturaci - plnění schváleného rozpočtu daného projektu - kontrolní činnost Požadujeme: - min. středoškolské vzdělání - manažerské dovednosti - schopnosti vedení a motivace týmu, výborné analytické schopnosti, koncepční přístup, orientace na výsledek - orientace v problematice kapacitního plánování - znalost MS Office - vysoké pracovní nasazení, smysl pro zodpovědnost - komunikativní a týmová osobnost - ŘP sk. B Nabízíme: - samostatnou, různorodou a řídící činnost - zázemí u mezinárodní společnosti - pracoviště Branch Plzeň - seberealizaci, školení a profesní rozvoj - motivující platové ohodnocení - zaměstnanecké benefity - firemní automobil, atd. V případě zájmu o tuto pozici zašlete motivační dopis a profesní životopis na adresu kontakt.

Společnost

SECURITAS ČR s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 29 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.8.2017

Požadavky

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SECURITAS ČR s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SECURITAS ČR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému