SPRÁVCE/-KYNĚ BUDOV

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Datwyler Sealing Technologies CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Správci objektů - správce/-kyně budov.

SPRÁVCE/-KYNĚ BUDOV - PP na dobu určitou 1,5 roku, nástup možný ihned - Náplň práce: zajištění činností souvisejících s areálem firmy (úklid, natírání, pomocné práce) - Požadujeme: min. základní vzdělání - Nabízíme: stravenky, 25 dní dovolené, penz. připojištění - V případě zájmu kontaktujte: Hnátová Jana, tel.: kontakt(volejte v pracovní dny 6:00 - 14:30 hod.), e-mail: kontakt

Společnost

Datwyler Sealing Technologies CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Polní 224, 504 01 Nový Bydžov, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Datwyler Sealing Technologies CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Datwyler Sealing Technologies CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému