Samostatní konstruktéři strojní

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SENCO Příbram spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři - samostatní konstruktéři strojní.

Pozice: samostatní konstruktéři strojní Co by tě u nás čekalo? Staneš se členem mladého a dynamického týmu konstruktérů rozvaděčových skříní. Denním chlebem pro tebe bude úzká spolupráce se zákazníky, dodavateli a výrobou. Budeš konstruovat plechové díly, vytvářet technickou dokumentaci a mít zodpovědnost za finální výsledek. Koho bychom rádi našli? - absolventa SŠ/VŠ technického oboru - dobrou znalost programu 2D AutoCAD, uvítáme znalost 3D CAD (Nejlépe Solid Edge ST7) - anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni - pokročilá znalost MS Office a schopnost rozvíjet se ve všech oblastech - praxi v oboru a znalost strojírenských technologií uvítáme - poctivost, samostatnost, spolehlivost, rozhodnost a odpovědnost za výsledek - řidičský průkaz sk. B Co ti můžeme nabídnout? - zázemí ryze české firmy (pracoviště v Příbrami) - partu mladých konstruktérů, která je sehraná a táhne za jeden provaz - příjemnou firemní kulturu - u nás se lidé cítí dobře - profesní vzdělávání - individuálně doplníme to, co ti bude chybět - pružná pracovní doba je samozřejmostí - další benefity (stabilizační příspěvek, penzijní připojištění, Sick Day, jazykové kurzy, příspěvek na kulturní a sportovní akce) - přiveď si kamaráda, vytvoř si příjemné pracovní prostředí a my tě za to ještě odměníme Nástup: ihned na dobu určitou s možností prodloužení Mzda: od 25 000,- kč Kontakt: Batelková Barbora Ing., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Místo výkonu práce: SENCO Příbram spol. s r.o., Plynárenská 292, Příbram I

Lokalita pracoviště

Plynárenská 292, 261 01 Příbram 1 (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.1.2018

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SENCO Příbram spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SENCO Příbram spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému