OBCHODNĚ TECHNICKÝ REFERENT/KA - ELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁL

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Bi Esse Cz s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - obchodně technický referent/ka - elektroinstalační materiál.

OBCHODNĚ TECHNICKÝ REFERENT/KA, ÚSO - OBOR ELEKTRO, nutná znalost elektroinstalačního materiálu, komunikativnost, aktivní přístup, znalost práce na PC (MS Office), ŘP "B" (aktivní řidič) Náplň práce: příprava a zpracování cenových nabídek a zakázek, komunikace se zákazníky - rozvoj vztahů se zákazníky, technická podpora, vyhledávání nových zákazníků, odborné poradenství, navazování a rozvíjení vztahů s obchodními partnery, péče o stávající zákazníky Nabízíme: mzda od 25 000,- (fixní plat dle praxe a potenciálu + pohyblivá složka závislá na dosažených výsledcích), služební mobil, notebook, zaměstnanecké výhody (možnost systematického odborného rozvoje, jazykové vzdělávání, stravenky), smlouva na trvalý pracovní poměr První kontakt pouze emailem, životopisy zasílat na adresu: kontakt Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kadidátovi

Společnost

Bi Esse Cz s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dr. Sedláka 827, 339 01 Klatovy 1 (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bi Esse Cz s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bi Esse Cz s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému