Recepční / Noční auditor

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Fattal Leonardo Prague s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - recepční / noční auditor.

Místo výkonu práce : HOTEL NYX Prague, Panská 1308/9, 110 00 Praha 1 Způsob prvního kontaktu : telefonicky na č. kontaktv pracovní dny 9,00 - 17,30 hodin nebo e-mailem - kontakt Kontaktní osoba : paní Lenka Bízková Upřesňující informace : POŽADUJEME : přátelský a vstřícný přístup k hostům, časovou flexibilitu, pečlivost a zodpovědný přístup k práci, zvládání zátěžových situací, schopnost práce v noci, angličtinu a češtinu na dobré konverzační úrovni, další jazyk výhodou. PRACOVNÍ NÁPLŇ : zajištění běžného chodu recepce, zajištění služeb spojených s příjezdem hosta, jeho pobytem a odjezdem, komunikace s hosty, práce v noci, kontrola účtů, reporting, fakturace ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : podnikové stravování, zaměstnanecké benefity, zázemí silné a stabilní společnosti

Společnost

Fattal Leonardo Prague s.r.o.

Lokalita pracoviště

Panská 1308, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Recepční v hotelu v oboru Cestovní ruch a hotelnictví
Alternativní názvy profese: Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Fattal Leonardo Prague s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Fattal Leonardo Prague s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému