konstruktér/modelář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SEKO Aerospace, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - konstruktér/modelář.

místo výkonu práce: Louny, 5. května 2940 VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření znalost výrobních technolgií znalost 3D konstrukčního softwaru zaměstnanecké výhody: Sick Day - indispoziční volno v rozsahu 3 dnů ročně - příspěvek na dopravu - příspěvek zaměstnavatele na stravování - příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění - jazyková výuka - zaměstnanecké slevy u smluvních partnerů - zvýhodněné služby mobilního operátora - přístup do sportovního zařízení SEKO Aréna - možnost parkování v areálu společnosti - věrnostní bonusy - příspěvek zaměstnavatele na významné životní události - vyhlídkové lety vrtulníkem pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky Zájemci zasílejte životopisy emailem: kontakt telč. kontaktod 7,00 do 15,30 hod,

Společnost

SEKO Aerospace, a.s.

Lokalita pracoviště

5. května 2940, 440 01 Louny 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Konstruktér v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SEKO Aerospace, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SEKO Aerospace, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému