Vozmistr (dělník/ce)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Personal fabric - agentura práce, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři kolejových vozidel - vozmistr (dělník/ce).

Vozmistr zabezpečuje technické a přepravní prohlídky železničních vozů a odborné přepravní práce související s odjezdem a sestavou vlaku ve stanici - nákladní vlaky Mzda 24.000,-Kč Požadujeme SŠ vzdělání technického směru Praxi na odobné pozici min. 3 roky Znalost provádění posunu -výhodou ( možnost zaškolení) Vedení požadované dokumentace v oblasti prohlídek železničních vozů Provádění kontrol dodržování technologických postupů dle předpisů a návodů výrobců ŽK Vysoká míra spolehlivosti, pracovitost a ochotu učit se novému ŘP sk. B Základní uživatelská znalost MS Office a vztah k výpočetní technice Nabízíme Hlavní pracovní poměr, doba neurčitá - kmenový zaměstnanec Mzda 24.000 Kč brutto + příplatky za směny atd. dle Zákoníku práce Prémie 0-25% při zaučení, 0-50% po zaučení 5 týdnů dovolené, 12ti hodinové směny Stravenky Ozdravný pobyt 1x za dva roky Příspěvek na In-kartu ČD

Společnost

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Lokalita pracoviště

Chopinova 483, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři kolejových vozidel

Mzdové podmínky

Základní mzda: 24 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Personal fabric - agentura práce, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Personal fabric - agentura práce, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému