Zástupce/kyně primáře neurorehabilitační kliniky pro dospělé

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AquaKlim, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní lékaři specialisté - zástupce/kyně primáře neurorehabilitační kliniky pro dospělé.

ZamK Místo výkonu práce: Provozovna Sanatoria Klimkovice, 742 84 Klimkovice - Hýlov CV zasílat na e-mail: kontakt, kontakttel. Ing. Nykšová, možno i OSOBNĚ po předchozí tel. domluvě. Požadavky: -VŠ vzdělání lékařského směru -Specializovanou způsobilost v oboru RFM (FBLR) případně neurologie -Odbornou způsobilost dle zák. č. 95/2004 -Schopnost aktivního, samostatného jednání -Pracovitost, spolehlivost a odpovědnost -Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost Benefity: -Zázemí velké a stabilní společnosti -Příjemné a moderní pracovní prostředí -Možnost ubytování nebo přidělení služebního bytu v blízkosti místa výkonu práce -Nadstandardní finanční ohodnocení -Podporu odborného růstu a dalšího vzdělávání -Možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady -Další zaměstnanecké benefity (automobil, mobilní telefon, 5 týdnů dovolené..)

Společnost

AquaKlim, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Klimkovice 24, 742 83 Klimkovice (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Lékař v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní lékaři specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 65 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AquaKlim, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AquaKlim, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému