junior stavební technik/stavbyvedoucí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Stavební Interierové Systémy s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní stavební technici - junior stavební technik/stavbyvedoucí.

kontakt-emailem: kontakt telefonicky: David Olmert el. kontakt JUNIOR STAVEBNÍ TECHNIK / STAVBYVEDOUCÍ " Ukončené min. SŠ vzdělání technického směru " Zkušenosti v oblasti řízení, koordinace a kompletace staveb " Zkušenost s řízením ekonomiky stavby " MS Office, MS Project a AutoCAD - výhodou " Znalost AJ alespoň na základní úrovni " Výborné komunikační a organizační dovednosti " ŘP skup. B - aktivní řidič " Samostatnost, rozhodnost " Časovou flexibilitu " Nabízíme " Zajímavou práci ve stabilní společnosti " Motivující finanční ohodnocení " Služební telefon a PC " Nástup možný ihned Náplň práce " Plánování, řízení, koordinování a kontrolování harmonogramu činností v průběhu stavby " Přítomnost na stavbě v pracovních dnech po celou dobu jejího trvání " Vedení deníku na stavbě, kontrola deníků subdodavatelů " Řízení subdodavatelů, kontrola rozpočtu " Denní kontrola BOZP, hlášení havarijních stavů, nehod apod. " Účast na KD " Zajištění ochrany a úklidu staveniště, konečného úklidu a vyklizení staveniště " Řešení reklamací " Přezkoumání poptávek, nabídek, objednávek a smluv

Společnost

Stavební Interierové Systémy s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kutnohorská 11, 109 00 Praha 111, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební technik v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní stavební technici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.9.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • grafické programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Stavební Interierové Systémy s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Stavební Interierové Systémy s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému