Úředník/ce stavebního úřadu městského úřadu Všeruby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Město Všeruby hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci veřejné správy vydávající různá povolení - úředník/ce stavebního úřadu městského úřadu všeruby.

Místo výkonu práce: Všeruby Požadavky: - VŠ vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebním - pozemní stavby, architektonického nebo právnického směru - Vyšší odborné vzdělání s maturitní zkouškou a 2 roky praxe v oboru stavebnictví - Střední odborné vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví - aktivní znalost práce na PC (Word, Excel, Internet), flexibilita, komunikační schopnosti, samostatnost v rozhodování, řidičský průkaz skupiny B - výhodou praxe ve veřejné správě na úseku stavebního řízení - zvláštní odborná způsobilost na úseku územního rozhodovánía stavebního řádu - bližší informace k výběrovému řízení na obsazení pracovního místa jsou zveřejněny na kontakt - přihlášky budou podávány poštou nebo osobně na adresu: Městský úřad Všeruby 2, 330 16, Všeruby u Plzně, podací razítko nejpozději s datem 30.9.2017, s označením obálky "Neotvírat - výběrové řízení - úředník stavebního úřadu. Zaměstnanecké výhody: - stravenky a jiné benefity ze sociálního fondu

Společnost

Město Všeruby

Lokalita pracoviště

Všeruby 2, 330 16 Všeruby u Plzně, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 780 - 23 730 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.1.2018

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • word
  • excel

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Město Všeruby výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Město Všeruby o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému