Zdravotní sestra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Charita Valašské Meziříčí hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením - zdravotní sestra.

Požadujeme: Vzdělání SŠ zdravotní, všeobecná sestra s platnou registrací (odborná způsobilost k výkonu povolání bez odborného dohledu), trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, praxe v oboru výhodou, komunikační schopnosti, respekt ke křesťanským hodnotám a principům, empatický přístup k seniorům, úcta k životu v jakékoliv podobě, organizační schopnosti, sociální cítění, zodpovědnost, otevřenost, schopnost týmové spolupráce, ochota vzdělávat se, odolnost vůči psychické zátěži. Náplň práce: Plánování a poskytování zdravotních úkonů bez odborného dohledu, poskytovanou v Charitním domě pokojného stáří ve Valašské Bystřici. Podílení se na rozvoji metod sociálně - zdravotní práce a aplikaci nejnovějších poznatků z psychologie, zdravotnictví, pedagogiky a práva. Podílení se na metodické a koncepční činnosti. Nabízíme: zajímavou a pestrou práci na plný úvazek ve 12-ti hodinových denních směnách, velkou míru samostatnosti a odpovědnosti, možnost spoluutvářet a rozvíjet činnost charitativní organizace, možnost dalšího osobního rozvoje a profesního vzdělávání, možnost navázání profesních kontaktů. V rámci benefitů 1 týden dovolené navíc, roční odměny v závislosti na hospodářském výsledku, příspěvek na dojíždění a další. Konkrétní výše mzdy je stanovena dle uznatelné praxe a vzdělání, příplatky za práci v noci, ve dnech pracovního klidu ve výši 20%, příplatek za práci ve svátek, náborový příspěvěk ve výši 10000,-Kč. Nástup ihned nebo dle domluvy. První kontakt: strukturovaný životopis, motivační dopis k pracovnímu místu, souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte na e-mail: kontakt , případně na adresu: Charita Valašské Meziříčí, 757 01 Valašské Meziříčí. Bližší informace poskytne Jana Řiháková, DiS., vedoucí Charitního domu pokojného stáří ve Valašské Bystřici, tel. kontakt,e-mail: kontakt. ov. 9.10.

Lokalita pracoviště

Valašská Bystřice 275, 756 27 Valašská Bystřice (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Všeobecné sestry s osvědčením

Mzdové podmínky

Základní mzda: 21 320 - 23 070 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Charita Valašské Meziříčí výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Charita Valašské Meziříčí o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému