Lékárník/lékárnice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BENU Česká republika a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Farmaceuti bez specializace - lékárník/lékárnice.

Místo výkonu: Praha Kontakt: Strnadová Štěpánka, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Požadujeme: Vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie Příjemné vystupování, spolehlivost a pracovitost Zájem o pacienta a jeho zdraví Schopnost poskytovat kvalitní odborné poradenství Náplň práce: Poskytování konzultační činnosti pro pacienty Spolupráce pro objednávání léku a spolupráce s farmaceutickými společnostmi. Administrativa spojená s provozem lékárny Zam.výhody: Vzdělávání personálu vlastním týmem školitelů z řad magistrů a farmaceutických asistentů Možnost zapojení do různých pracovních skupin Podpora dalšího vzdělávání seminářů, školení Čtvrtletní výkonnostní odměny Čisté, přehledné a moderní pracovní prostředí Úhradu příspěvků do ČLnK Zázemí silné nadnárodní společnosti 5 týdnů dovolené a stravenky samozřejmostí Benefity formou cafeterie

Společnost

BENU Česká republika a.s.

Lokalita pracoviště

Praha, Praha (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Farmaceut v oboru Farmacie a chemický průmysl
Alternativní názvy profese: Farmaceuti bez specializace

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BENU Česká republika a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BENU Česká republika a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému