Specialista marketingu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost UNITED PARCEL SERVICE CZECH REPUBLIC, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu - specialista marketingu.

místo výkonu práce: Stochovská č.p. 1057/80, 161 00 Praha 6 kontaktní osoba: Oláhová Iva, e-mail: kontakt Zodpovědnosti: " Analýza obchodních příležitostí " Identifikace klíčových faktorů základních problémů a stanovení řešení " zkoumání a diagnostika anomálií obchodních výsledků " Podpora a příprava podnikatelského plánu " Prezentace současných iniciativ a doporučení budoucích iniciativ " Spolupráce s prodejním týmem konkrétních příležitostí, příprava prezentací pro zákazníky " Přesné a včasné vytvoření a doručení ad-hoc analýz a reportů Požadujeme: " Angličtina - pokročilá úroveň " Excel a PowerPoint - pokročilá úroveň " Pozitivní přístup k interním a externím zákazníkům " Orientace na výsledek " Multi-tasking " Týmový hráč " Analytické schopnosti

Lokalita pracoviště

Stochovská 1057, 161 00 Praha 614 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti marketingu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 41 400 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti UNITED PARCEL SERVICE CZECH REPUBLIC, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost UNITED PARCEL SERVICE CZECH REPUBLIC, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému