TECHNIK IT/CCTV

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost APEX pro gaming a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři - technik it/cctv.

Náplň: Zajišťování chodu a monitoringu svěřených systémů, spolupráce při implementaci nových systémů a jejich správě, Podpora uživatelů, Analýza a řešení incidentů / požadavků, Řízení záloh jednotlivých systémů Požadavky: Vzdělání technického směru, Obecná orientace v problematice kamerových systémů, MS Windows & Windows Server na pokročilé úrovni výhodou, Networking - základní správa sítí (routing, switching - DHCP, DNS, VPN, NAT atd.), Angličtina - komunikativní znalost, Analytické uvažování a ochota učit se novým věcem, Smysl pro odpovědnost, ŘP skup. B Benefity: Služební telefon, notebook, Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, Nástupní plat 20.000 - 30.000 Kč brutto, Nástup možný ihned Uchazeči mohou své životopisy zasílat na e-mail: kontakt

Společnost

APEX pro gaming a.s.

Lokalita pracoviště

Pod Stromovkou 207, 370 01 České Budějovice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor analytik v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.1.2018

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti APEX pro gaming a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost APEX pro gaming a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému