Business Development and Sales Engineer for PV and hybrid systems in EMEA region

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Photon Energy Solutions s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií) - business development and sales engineer for pv and hybrid systems in emea region.

Místo výkonu práce : Uruquayská 17, Praha 2 - Vinohrady Způsob prvního kontaktu : e-mailem - kontakt Kontaktní osoba : paní Petra Bednářová Upřesňující požadavky : POŽADAVKY * vysokoškolské vzdělání se zaměřením na energetiku, případně fyziku nebo elektroniku * 8 let praxe na pozici Sales Manager nebo Business Development Manager v oblasti obnovitelných zdrojů v regionech EMEA a MENA * prokazatelné výsledky z prodeje v oblasti fotovoltaiky a hybridních systémů v oblasti MENA * angličtina, francouzština a arabština NÁPLŇ PRÁCE * identifikace a oslovení nových zákazníků a projektů pro fotovoltaické elektrárny a hybridních systémů v oblasti EMEA * příprava technických řešení a jejich prezentace potenciálním zákazníkům * kompletní příprava nabídek a uzavření kontraktů

Společnost

Photon Energy Solutions s.r.o.

Lokalita pracoviště

Uruguayská 380, 120 00 Praha 2 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Arabština - aktivní komunikace
  • Francouzština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Photon Energy Solutions s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Photon Energy Solutions s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému